Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.

Fitness a tanečná obuv pre ženy

2 Products

DÁMSKE ŠTÚDIOVÉ TOPÁNKY REEBOK

Pomáhame ľuďom, aby sa stali najlepšími, akými môžu byť. Veríme, že šport mení životy a osudy a vnímame ho ako autentický a odvážny prejav osobnosti a cestu ku sebazdokonaľovaniu. Našim cieľom je podporiť ťa na ceste k tej najlepšej verzii seba samej na fyzickej, psychickej i sociálnej úrovni. Pomôcť ti slobodne a autenticky vyjadriť svoju osobnosť. Naša kolekcia štúdiových topánok je určená na aktivity, ako je dance aerobic, tanec, zumba, Les Mills a podobne.

Prečo potrebujem špeciálne štúdiové topánky?

Topánky na štúdiové aktivity musia dostatočne chrániť chodidlá, kĺby, šľachy a chrbticu pred nežiadúcim namáhaním. Pri výbere venuj pozornosť nasledujúcim bodom:

  • odpruženie – je dôležité pre absorpciu nárazov pri dynamickom dopade váhy tela na nohu, okrem celkového odpruženia si všimni, či je dobre odpružená päta a špička
  • pohodlný strih – topánka by mala chodidlo obopnúť a dobre padnúť, poskytovať oporu členku a špička nohy by sa nemala dotýkať špičky topánky
  • pohyblivosť v priečnej klenbe nohy – v tomto jedinom mieste by mala byť obuv poddajná
  • dobrá priedušnosť – lebo aj keď tanec vyzerá ľahko, je to namáhavý šport, pri ktorom sa noha potí.
  • Nezabudni, že všetky športové topánky sú vystavené značnému namáhaniu. Ak máš pocit, že už neposkytujú nohe oporu, sú vyťahané a dostatočne netlmia nárazy, vymeň ich.

Ktoré si mám vybrať?

Záleží na tom, akej štúdiovej aktivite sa venuješ, v akej intenzite, v akom type topánok sa cítiš dobre a neobmedzene, aj pri prípadných zdravotných problémoch. Na výber máš z rôznych modelov, od jednoduchých univerzálnych topánok STUDIO BASICS, cez REEBOK CARDIO MOTION a UPURTEMPO 1.0 až po sofistikované modely ULTRA CIRCUIT TR ULTK LM, PUMP IZARRE, HAYASU KNIT alebo GURESU 2.0.