Ako môžem tovar vrátiť?

Naposledy aktualizované: 10/3/19

Existuje viacero spôsobov vrátenia tovaru v závislosti od toho, kde ste si tovar kúpili. Tovar zakúpený v online obchode Reebok môžete vrátiť len cez prepravnú službu Slovenská pošta. Tovar zakúpený v kamennom obchode Reebok môžete vrátiť len v predajni Reebok.

Má produkt zlú veľkosť? Namiesto vrátenia si ho môžeš vymeniť za inú veľkosť úplne zadarmo. Viac informácií získaš na stránke pomoci s výmenou tovaru.

Tovar zakúpený v online obchode Reebok
Svoju online objednávku môžeš bezplatne vrátiť do 30 dní od jej obdržania bez udania dôvodu. Ak svoju objednávku príjmeš vo viacerých zásielkach, 30-dňová lehota na vrátenie tovaru začína plynúť odo dňa prevzatia poslednej zásielky.

Ak svoju objednávku vrátiš rovnakým kuriérom, ktorý ti ju doručil a budeš postupovať podľa pokynov pre vrátenie tovaru, nebudú ti za vrátený tovar účtované poštové náklady.

Vrátenie tovaru cez Slovenská pošta:

  1. Vytlačte návratný formulár a štítok pomocou Vyhľadávania objednávok, kde zadáte svoju e-mailovú adresu a číslo objednávky.
  2. Vyplňte návratný formulár, nezabudnite uviesť dôvod/-y pre vrátenie, a pripojte ho k zásielke, ktorú dôkladne uzatvorte. 
  3. Prelepte návratným štítkom pôvodnú adresu.
  4. Z návratného štítka si poznamenajte číslo zásielky.
  5. Podajte vašu zásielku na najbližšej pošte.


Tovar zakúpený v kamennej predajni Reebok
Ak chceš vrátiť tovar zakúpený v predajni Reebok, najjednoduchší spôsob je vrátiť sa do tej istej predajne, kde bol tovar zakúpený. Nezabudni si priniesť bloček a uisti sa, že tovar vraciaš v stanovenej lehote do 30 dní od nákupu. Upozorňujeme, že momentálne neponúkame možnosť vrátenia tovaru zakúpeného v našom online obchode. 

Všeobecné obchodné podmienky
Pre pravidlá a podmienky vrátenia, prosím pozrite si naše obchodné podmienky.

Tovar zakúpený u autorizovaného predajcu Reebok
Ak ste si kúpili tovar u jedného z našich autorizovaných predajcov, obráťte sa priamo na konkrétneho predajcu, keďže každý z nich má svoje vlastné podmienky vrátenia tovaru a peňazí. Tovar zakúpený v partnerskom obchode Reebok nemôžete vrátiť v predajni Reebok.

Bol pre vás tento článok užitočný?

Áno / Nie

Kde sa nachádza moja objednávka?

Prihláste sa alebo použite tlačidlo Sledovať ako hosť, cez ktoré môžete rýchlo sledovať objednávku, začať proces vrátenia tovaru, odstrániť položky a kontrolovať stav vrátenia platby.

Aj tak ste nenašli odpoveď?

KONTAKTUJTE NÁŠ ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Po - Pi: 08:00 do 18:00